strony_internetowe

en pl
Strona główna > Realizacje > Zaawansowane serwisy internetowe

Sklep internetowy z rozbudowanym systemem CMS


Szczegóły

Stworzyliśmy bardzo zaawansowaną stronę www dla firmy zajmującej się szerokopojętym zagadnieniem siatkówki. System jest połączeniem bardzo rozbudowanego systemu CMS, sklepu internetowego ze zintegrowanymi płatnościami online oraz możliwością sprzedaży produktów za pomocą płatności SMS.

Serwis internetowy jest w pełni przygotowany do pozycjonowania, docelowo będzie rozbudowywany do kilku wersji językowych.

System ten powstawał w ścisłej współpracy z klientem, zawiera bardzo wiele indywidualnych rozwiązań tworzonych wyłącznie na potrzeby tego konkretnego projektu.


Zaawansowane serwisy internetowe - zobacz także

Serwis społecznościowy mojeciuchy.pl
Jesteśmy twórcą serwisu internetowego mojeciuchy.pl. Obecnie nadal pracujemy nad jego rozbudową oraz zarządzamy tymże serwisem. Jest to potężny system internetowy z rozbudowaną społecznością o modzie, sprzedaży i wymianie ubrań.
Sklep internetowy dla producenta pił i narzędzi z Bielska-Białej
Wielojęzyczny system internetowy firmy produkującej narzędzia wraz ze sklepem internetowym i rozbudowanym systemem CMS.
Aplikacja do zarządzania dokumentami dla Wytwórni Walt Disney
Przy współudziale innych podmiotów, dla wytwórni Walta Disney'a z Los Angeles tworzymy ogromny system internetowy do zarządzania obiegiem dokumentów w korporacji.
System internetowy do obsługi kongresów naukowych dla Polskiego Towarzystwa Nauk Silników Spalinowych
Dla bielskiej uczelni wyższej ATH i przy udziale Polskiego Towarzystwa Nauk Silników Spalinowych, stworzyliśmy system internetowy do obsługi kongresów naukowych.
Strona internetowa z systemem rezerwacji dla biura podróży
Dla Biura Podróży z Bielska-Białej stworzyliśmy stronę internetową opartą o nasz autorski system zarządzania treścią (CMS) wraz z systemem rezerwacji wczasów, wyjazdów do Bułgarii.

Nowa strona internetowa w budowie...

Start
 
Oferta
 
Realizacje
 
O nas
 
Kontakt
Ibisal-Soft - Bielsko-Biała, ul. Pszenna 22

email: info@ibisalsoft.com    tel.: +48 501 403 747