O nas

IbisalSoft jest firmą z wieloletnim doświadczeniem swoich pracowników i współpracowników.
Istniejemy, aby kompleksowo świadczyć usługi internetowe, kreować cyfrowe rozwiązania.
Profesjonalizm i pasja pozwalają nam tworzyć oryginalne i funkcjonalne realizacje, bez względu na stopień zaawansowania zlecenia.

Wypracowujemy własne rozwiązania w oparciu o trendy, nowe  technologie, które z powodzeniem wdrażamy. Nie stosujemy gotowych, darmowych produktów informatycznych, posiadamy własne narzędzia, na bazie których budujemy systemy internetowe.

Połączenie poprawności programistycznej i możliwości technologicznych z kreatywnym podejściem do prezentacji wizualnej gwarantują naszym Klientom nowoczesne, niepowtarzalne kreacje.

Stale obserwujemy rynek, każdorazowo analizujemy potrzeby Klienta, chcąc dostarczyć najlepsze rozwiązania. Patrzymy na wszystkie działania przez pryzmat wiedzy z marketingu, użyteczności, a przede wszystkim skuteczności. Stawiamy na wysoką jakość i mierzalne efekty.

Siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej, jednak specyfika naszej działalności pozwala nam na świadczenie usług dla Klientów z całej Polski. Podejmujemy również zlecenia dla Klientów zagranicznych.

Dlaczego my ?

  • duża wiedza i doświadczenie informatyczne - zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy setki projektów - nie boimy się trudnych wyzwań;
  • znajomość marketingu internetowego, rynku e-commerce - skuteczność, przekładanie się naszych działań na przychody Klientów;
  • indywidualne podejście do każdego Klienta i realizacji - słuchamy, rozmawiamy, analizujemy;
  • dobieramy najbardziej optymalne technologie informatyczne do realizacji;
  • wykorzystujemy własne autorskie rozwiązania takie jak system zarządzania treścią CMS, sklep internetowy, system portalowy i wiele innych;
  • stawiamy na: jakość, estetykę wykonywanych projektów, użyteczność, indywidualizm, łatwość w pozycjonowaniu stron internetowych.