strony_internetowe

en pl
Strona główna > O nas

Realizacje

Serwis społecznościowy mojeciuchy.pl
Serwis społecznościowy mojeciuchy.pl

Jesteśmy twórcą serwisu internetowego mojeciuchy.pl. Obecnie nadal pracujemy nad jego…
Oficjalna strona Michała Szpaka
Oficjalna strona Michała Szpaka

Na bazie naszego systemu CMS stworzyliśmy oficjalną stronę internetową Michała…

O nas

IbisalSoft jest firmą z wieloletnim doświadczeniem swoich pracowników i współpracowników.
Istniejemy, aby kompleksowo świadczyć usługi internetowe, kreować cyfrowe rozwiązania.
Profesjonalizm i pasja pozwalają nam tworzyć oryginalne i funkcjonalne realizacje, bez względu na stopień zaawansowania zlecenia.

Wypracowujemy własne rozwiązania w oparciu o trendy, nowe  technologie, które z powodzeniem wdrażamy. Nie stosujemy gotowych, darmowych produktów informatycznych, posiadamy własne narzędzia, na bazie których budujemy systemy internetowe.

Połączenie poprawności programistycznej i możliwości technologicznych z kreatywnym podejściem do prezentacji wizualnej gwarantują naszym Klientom nowoczesne, niepowtarzalne kreacje.

Stale obserwujemy rynek, każdorazowo analizujemy potrzeby Klienta, chcąc dostarczyć najlepsze rozwiązania. Patrzymy na wszystkie działania przez pryzmat wiedzy z marketingu, użyteczności, a przede wszystkim skuteczności. Stawiamy na wysoką jakość i mierzalne efekty.

Siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej, jednak specyfika naszej działalności pozwala nam na świadczenie usług dla Klientów z całej Polski. Podejmujemy również zlecenia dla Klientów zagranicznych.

Dlaczego my ?

  • duża wiedza i doświadczenie informatyczne - zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy setki projektów - nie boimy się trudnych wyzwań;
  • znajomość marketingu internetowego, rynku e-commerce - skuteczność, przekładanie się naszych działań na przychody Klientów;
  • indywidualne podejście do każdego Klienta i realizacji - słuchamy, rozmawiamy, analizujemy;
  • dobieramy najbardziej optymalne technologie informatyczne do realizacji;
  • wykorzystujemy własne autorskie rozwiązania takie jak system zarządzania treścią CMS, sklep internetowy, system portalowy i wiele innych;
  • stawiamy na: jakość, estetykę wykonywanych projektów, użyteczność, indywidualizm, łatwość w pozycjonowaniu stron internetowych.

Nowa strona internetowa w budowie...

Start
 
Oferta
 
Realizacje
 
O nas
 
Kontakt
Ibisal-Soft - Bielsko-Biała, ul. Pszenna 22

email: info@ibisalsoft.com    tel.: +48 501 403 747