strony_internetowe

en pl
Strona główna > Realizacje > Zaawansowane serwisy internetowe

System internetowy do obsługi kongresów naukowych dla Polskiego Towarzystwa Nauk Silników Spalinowych


Szczegóły

Dla bielskiej uczelni wyższej ATH i przy udziale Polskiego Towarzystwa Nauk Silników Spalinowych, stworzyliśmy stronę internetową do obsługi kongresów naukowych. System do część CMSowa, jak również aplikacja do komunikacji między użytkownikami kongresów naukowych a administracją techniczną i naukową. Obsługuje zgłoszenia na kolejne kongresy oraz umożliwia zarządzanie artykułami i referatami zgłaszanymi do prezentacji na kongresie naukowym.


Zaawansowane serwisy internetowe - zobacz także

Sklep internetowy dla producenta pił i narzędzi z Bielska-Białej
Wielojęzyczny system internetowy firmy produkującej narzędzia wraz ze sklepem internetowym i rozbudowanym systemem CMS.
Serwis społecznościowy mojeciuchy.pl
Jesteśmy twórcą serwisu internetowego mojeciuchy.pl. Obecnie nadal pracujemy nad jego rozbudową oraz zarządzamy tymże serwisem. Jest to potężny system internetowy z rozbudowaną społecznością o modzie, sprzedaży i wymianie ubrań.
Aplikacja do zarządzania dokumentami dla Wytwórni Walt Disney
Przy współudziale innych podmiotów, dla wytwórni Walta Disney'a z Los Angeles tworzymy ogromny system internetowy do zarządzania obiegiem dokumentów w korporacji.
Strona internetowa z systemem rezerwacji dla biura podróży
Dla Biura Podróży z Bielska-Białej stworzyliśmy stronę internetową opartą o nasz autorski system zarządzania treścią (CMS) wraz z systemem rezerwacji wczasów, wyjazdów do Bułgarii.
Sklep internetowy z rozbudowanym systemem CMS
Stworzyliśmy zaawansowany system internetowy dla firmy zajmującej się szerokopojętym zagadnieniem siatkówki. System jest połączeniem bardzo rozbudowanego systemu CMS, sklepu internetowego ze zintegrowanymi płatnościami online oraz możliwością sprzedaży produktów za pomocą płatności SMS.

Nowa strona internetowa w budowie...

Start
 
Oferta
 
Realizacje
 
O nas
 
Kontakt
Ibisal-Soft - Bielsko-Biała, ul. Pszenna 22

email: info@ibisalsoft.com    tel.: +48 501 403 747