strony_internetowe

en pl
Strona główna > Realizacje > Zaawansowane serwisy internetowe

Strona internetowa z systemem rezerwacji dla biura podróży


Szczegóły

Dla Biura Podróży z Bielska-Białej stworzyliśmy stronę internetową opartą o nasz autorski system zarządzania treścią (CMS) wraz z systemem rezerwacji wczasów, wyjazdów do Bułgarii.

System umożliwia pełne zarządzanie ofertą biura, konfigurację wyjazdów do różnych obiektów, różnych typów pokoi, a co za tym idzie zawiera bardzo złożone algorytmy wyliczania cen, rezerwacji pokoi w różnych terminach, obsługę alotmentów autokarowych i samolotowych. Został stworzony by spełniał wszelkie indywidualne wytyczne. Nad projektem i jego wdrożeniem pracowaliśmy wspólnie z Biurem Podróży przez kilka miesięcy.


Zaawansowane serwisy internetowe - zobacz także

Sklep internetowy dla producenta pił i narzędzi z Bielska-Białej
Wielojęzyczny system internetowy firmy produkującej narzędzia wraz ze sklepem internetowym i rozbudowanym systemem CMS.
System internetowy do obsługi kongresów naukowych dla Polskiego Towarzystwa Nauk Silników Spalinowych
Dla bielskiej uczelni wyższej ATH i przy udziale Polskiego Towarzystwa Nauk Silników Spalinowych, stworzyliśmy system internetowy do obsługi kongresów naukowych.
Serwis społecznościowy mojeciuchy.pl
Jesteśmy twórcą serwisu internetowego mojeciuchy.pl. Obecnie nadal pracujemy nad jego rozbudową oraz zarządzamy tymże serwisem. Jest to potężny system internetowy z rozbudowaną społecznością o modzie, sprzedaży i wymianie ubrań.
Sklep internetowy z rozbudowanym systemem CMS
Stworzyliśmy zaawansowany system internetowy dla firmy zajmującej się szerokopojętym zagadnieniem siatkówki. System jest połączeniem bardzo rozbudowanego systemu CMS, sklepu internetowego ze zintegrowanymi płatnościami online oraz możliwością sprzedaży produktów za pomocą płatności SMS.
Aplikacja do zarządzania dokumentami dla Wytwórni Walt Disney
Przy współudziale innych podmiotów, dla wytwórni Walta Disney'a z Los Angeles tworzymy ogromny system internetowy do zarządzania obiegiem dokumentów w korporacji.

Nowa strona internetowa w budowie...

Start
 
Oferta
 
Realizacje
 
O nas
 
Kontakt
Ibisal-Soft - Bielsko-Biała, ul. Pszenna 22

email: info@ibisalsoft.com    tel.: +48 501 403 747