strony_internetowe

en pl
Strona główna > Realizacje > Strony internetowe, cms, sklepy internetowe

CMS dla firmy z branży budowlanej


Szczegóły

System zarządzania treścią (CMS) dla firmy budowlanej Budinor z Żywca. Stronę internetową przygotowano w czterech wersjach językowych, zawiera informaje o firmie i galerie prezentacji wykonanych prac w Polsce jak i za granicą.


Strony internetowe, cms, sklepy internetowe - zobacz także

Strona www z systemem CMS
Dla Klienta oferującego wtryskarki do tworzyw sztucznych oraz akcesoria uruchomiliśmy stronę internetową na bazie naszego autorskiego systemu CMS.
Strona internetowa w oparciu o system CMS
Strona internetowa CMS dla niemieckiej Kliniki Leczenia Niepłodności. W realizacji tej wykorzystano szereg elementów dynamicznych, animacje Flash, filmy. Opracowano rozmieszczenie wszystkich elementów, treści aby zachować intuicyjność. Strona www została wykonana całkowicie w języku niemieckim.
Strona internetowa w oparciu o system CMS
Na bazie naszego autorskiego systemu CMS stworzyliśmy stronę www dla nauczyciela, korepetytora i tłumacza języka angielskiego. Strona w sposób prosty i przejrzysty przedstawia ofertę i dokonania.
Sklep internetowy z rozbudowanym systemem CMS
Stworzyliśmy zaawansowany system internetowy dla firmy zajmującej się szerokopojętym zagadnieniem siatkówki. System jest połączeniem bardzo rozbudowanego systemu CMS, sklepu internetowego ze zintegrowanymi płatnościami online oraz możliwością sprzedaży produktów za pomocą płatności SMS.
System CMS dla firmy Dimico Drogi i Mosty
Strona internetowa z systemem zarządzania treścią (CMS) w dwóch wersjach językowych.

Nowa strona internetowa w budowie...

Start
 
Oferta
 
Realizacje
 
O nas
 
Kontakt
Ibisal-Soft - Bielsko-Biała, ul. Pszenna 22

email: info@ibisalsoft.com    tel.: +48 501 403 747